Spokojne i pogodne bycie sobą

ANETA ANTKIEWICZ

PL / ENG

Sesje

SESJE PRO BONO
Oferuję bezpłatne wysłuchanie w duchu Zen Coaching, Focusing, Mindfulness dla osób, których sytuacja finansowa nie pozwala na płatną pomoc.

Jeżeli nie masz z kim porozmawiać lub nie chcesz swoimi obawami obciążać najbliższych, umów się ze mną na sesję słuchania on-line pełnego życzliwości i zrozumienia, a jeżeli sobie tego życzysz - pogłębionego poprzez medytację, uwzględnienie ciała i tęsknot serca.

OFERTA STAŁA
Zapraszam na godzinne indywidualne sesje Zen Coachingowe w Warszawie na Kabatach lub on-line.

Spotkanie konsultacyjne przed pierwszą sesją jest bezpłatne. Służy ono zapoznaniu z metodą Zen Coaching, ustaleniu, czego oczekuje i potrzebuje Klient oraz czy wspólna praca zostanie zapoczątkowana i na jakich zasadach.

Cennik
150 zł za sesję na bezpośrednim spotkaniu lub on-line.
100 zł za sesję dla studentów Zen Coaching w ramach procesu certyfikacji.

Cena sesji Zen Coachingowych w ramach dłuższego cyklu pracy oraz programu "Bliżej siebie" jest ustalana odrębnie.

czytaj mniej

Warsztaty

Prowadzone w duchu Zen Coaching, Mindfulness, NVC, Focusing i in. w sposób integrujący i pogłębiający kontakt z ciałem, emocjami, umysłem i sercem.

 • Zen Coaching Open

  Cykl warsztatów poświęcony różnym aspektom procesu Zen Coachingowego adresowany do coachów, mentorów, psychologów, psychoterapeutów, trenerów rozwoju osobistego i in. zajmujących się rozwojem i wspieraniem ludzi.

  W WEEKEND
  W TYGODNIU
  INFORMACJE
  „TYLKO MYŚLI? A CO Z RESZTĄ NASZEGO BYCIA?”

  Warsztat nr 1 z cyklu Zen Coaching Open.
  Co oprócz myśli jest zawsze obecne w przestrzeni sesji, ale nie włączane do procesu? Jakie korzyści odnosi klient poszukujący rozwiązania swoich problemów, gdy otwiera się na doświadczanie również swoich uczuć, doznań w ciele i tęsknot serca?

  Nowy termin - w planowaniu.
  Więcej w INFORMACJE

  Zapisy, pytania:
  Aneta Antkiewicz
  kontakt@wpelni.pl
  Tel. 606 207 540
 • Bliżej siebie

  Warsztaty i poniedziałkowy Krąg Słuchania oparty na głębokim empatyczno-medytacyjnym słuchaniu prowadzący do uzdrawiania relacji ze sobą i innymi ludźmi

  W WEEKEND
  W TYGODNIU
  INFORMACJE
  Nowy termin warsztatów - w planowaniu.
  Sprawdź warsztaty W TYGODNIU
czytaj mniej

Jak pracuję

Osobom, które stoją przed trudną decyzją zawodową lub życiową, nie mogą osiągnąć tego, na czym im zależy lub utknęły w jakimś miejscu, proponuję zazwyczaj kilka sesji, które umożliwiają uzyskanie nowego wglądu w swoje sprawy i nabranie większej jasności, pewności i spokoju.

Osoby, które chcą zmienić jakość bycia ze sobą i innymi ludźmi, pragną większego zrozumienia i łagodności dla siebie, tęsknią za lekkością, swobodą i autentycznością zapraszam na dłuższy cykl pracy. Teraz również w ramach programu zmiany osobistej „Bliżej siebie”.

Proces Zen coachingowy różni się od innych rozpowszechnionych metod. Choć zakorzeniony w konkretnych sprawach klienta, przebiega najskuteczniej wtedy, gdy się jak najmniej kontroluje i analizuje myśli i emocje, ale podąża za tym, co pojawia się chwila po chwili. Jako Zen coach czuwam nad procesem i zapewniam przestrzeń, w której klient może w inny niż dotąd sposób być ze swoimi sprawami i szukać rozwiązań.

czytaj mniej

Zasady etyki, które stosuję

W swojej pracy zen coachingowej stosuję zasady ujęte w Kodeksie etycznym ICF (International Coach Federation), a w szczególności:
• Zapewniam poufność i bezpieczeństwo informacji przekazanych przez Klienta,
• Dbam o dobro Klienta w czasie współpracy, również przy podejmowaniu decyzji o jej kontynuacji,
• Uznaję i szanuję prawo Klienta do zakończenia procesu coachingowego w dowolnym momencie,
• Zalecam włączenie innych specjalistów w sytuacjach, gdy uznam to za korzystne lub niezbędne dla Klienta,
• Dbam o jasność Klienta dotyczącą zasad współpracy, przebiegu procesu i warunków zawartej umowy,
• Swoje kompetencje i doświadczenie przedstawiam jasno, w sposób nie wprowadzający w błąd.

czytaj mniej